Bowling

2 bowlingové dráhy s infoentertainment-systémem pro maximálně 16 hráčů (2x8 hráčů) jsou stejně jako wellness a masáže v provozu celoročně a slouží jak ubytovaným hostům, tak i veřejnosti. 

Cena jedné dráhy 350,-Kč za každou započatou hodinu.
Wellness a masáže

Uvolnění po pracovním dni nebo sportovním programu vás čeká v komplexně nově vybudovaném wellnessovém zázemí hotelu. K dispozici je wellnessová část s finskou saunou, ochlazovacím bazénkem s výrobníkem ledové tříště, velkoformátovou vířivkou, odpočívárnou s relaxačními lehátky a infraohřevem. Z prostoru odpočívárny a místnosti s Whirlpoolem je výhled a přímý vstup na navazující sluneční louku. Zázemí wellnesu tvoří šatny s uzamykatelnými skříňkami, sprchy a toalety. Wellness je v provozu celoročně a slouží jak ubytovaným hostům, tak i veřejnosti. 

POZOR !!!  Od 01.10.2022 - 01.05.2023 je venkovní bazén uzavřen.

Masáže pouze po domluvě. Není běžně v nabídce.

Masáže v provozu od 01.07.2022

VÝDEJNÍ MÍSTO
VÝDEJNÍ MÍSTO

Venkovní bazén

V provozu od 01.června do 01.října, k dispozici okolní zahrada s lehátky, slunečníky a houpacími sítěmi. Pouze ubytované zdarma.  

Multifunkční hřiště

Určené pro týmové i individuální (tenis, pétanque, stolní tenis) sporty a pořádání sportovních turnajů, v provozu celoročně, rádi vám zapůjčíme veškeré související sportovní vybavení. Venkovní hřiště slouží jak ubytovaným hostům, tak i veřejnosti. 250,-Kč jedno hřiště / 1 hodina

Dětský koutek

"A co děti? Mají si kde hrát?".... Náš venkovní dětský koutek je umístěn zcela účelově v zadní části zahrady, kde máte děti na dohled přímo ze sluneční louky, daleko od bazénu, kde se děti mohu pohybovat pouze v doprovodu rodičů. 

OBJEDNEJTE SI NAŠE SLUŽBY

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.