Bowling

2 bowlingové dráhy s infoentertainment-systémem pro maximálně 16 hráčů (2x8 hráčů) jsou stejně jako wellness a masáže v provozu celoročně a slouží jak ubytovaným hostům, tak i veřejnosti. 

Půjčovnaelektrokola a elektrokoloběžky

V SOUČASTNÉ DOBĚ JIŽ FUNGUJE PŮJČOVNA ELEKTROKOLOBĚŽEK - veškeré informace poskytne hotelová recepce

Připravujeme pro vás také možnost zapůjčení elektrických horských kol, skútrů či koloběžek.


Wellness a masáže

Uvolnění po pracovním dni nebo sportovním programu vás čeká v komplexně nově vybudovaném wellnessovém zázemí resortu. K dispozici je wellnessová část s finskou saunou, ochlazovacím bazénkem s výrobníkem ledové tříště, velkoformátovou vířivkou, odpočívárnou s relaxačními lehátky a infraohřevem. Z prostoru odpočívárny a místnosti s Whirlpoolem je výhled a přímý vstup na navazující sluneční louku. Zázemí wellnesu tvoří šatny s uzamykatelnými skříňkami, sprchy a toalety. Wellness je v provozu celoročně a slouží jak ubytovaným hostům, tak i veřejnosti. 

Wellness a masáže je nutné rezervovat minimálně 1 den předem.

Venkovní bazén

V provozu od května do října, k dispozici okolní zahrada s lehátky, slunečníky a houpacími sítěmi.

Multifunkční hřiště

Určené pro týmové i individuální (tenis, pétanque, stolní tenis) sporty a pořádání sportovních turnajů, v provozu celoročně, rádi vám zapůjčíme veškeré související sportovní vybavení. Venkovní hřiště slouží jak ubytovaným hostům, tak i veřejnosti.

Dětský koutek

"A co děti? Mají si kde hrát?".... Náš venkovní dětský koutek je umístěn zcela účelově v zadní části zahrady, kde máte děti na dohled přímo ze sluneční louky, daleko od bazénu, kde se děti mohu pohybovat pouze v doprovodu rodičů. 

OBJEDNEJTE SI NAŠE SLUŽBY

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.