ONLINE POPTÁVKA PRO UBYTOVÁNÍ

Zarezervujte si místo včas. Zprávu o nabídce vám zašleme do e-mailu.

Recepce - 8.00 až 20.00 hod.  / ukončení pobytu 8.00 - 10.00 hod / ubytováváme 14.00 - 19.00 hod.

Snídaně 8.00 - 9.30 hod. / Obědy (objednané) 12.30 - 13.30 hod. / 

Večeře (objednané- dvouchodové menu nebo bufet) 18.00 - 19.30 hod.

Kuchyně otevřena do 20.00 hod / Restaurace otevřena do 21.30 hod.

Poplatek za zvířátko 300,-Kč/1den (pouze malá plemena).

POBYTOVÉ BALÍČKY

Pokoje - RODINNÉ APARTMÁNY

Naše kompletně zrekonstruované apartmány sestávají z ložnice s komfortní manželskou postelí a prostorného obývacího pokoje s rozkládací pohovkou pro další osobu (či 2 děti). prostorná a funkčně vybavená koupelna nabízí kombinaci vany a sprchového koutu. Pro ještě vyšší komfort jsou toalety v apartmánech oddělené. Apartmán skýtá dostatek soukromí a prostoru pro každého člena vaší rodiny. Apartmány jsou dále vybavené chladničkou. V obou místnostech najdete LED televizi s příjmem českých a vybraných zahraničních programů. Wi-Fi je k dispozici zdarma, bez datového limitu. Apartmány jsou skvělou volbou také jako novomanželské pokoje nebo ubytování pro náročnější klienty/management v rámci korporátních meetingů nebo teambuildingových akcí. Nově máme koupelny těchto APARTMÁNŮ vybaveny fény a zásobníky na kosmetické ubrousky (kapesníčky).

Pokoje - kategorie COMFORT

Dvou, tří a čtyřlůžkové, kompletně zrekonstruované pokoje kategorie COMFORT jsou vybaveny komfortními postelemi s velmi pohodlnými matracemi. Nabízí výhled na krásnou krajinu Křivoklátských lesů a údolí řeky Berounky, která je od našeho Resortu v docházkové vzdálenosti. Každý pokoj disponuje prostornou koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Úložných prostor předurčuje pokoje COMFORT ke strávení i delšího pobytu s rodinou či přáteli. Variabilita vnitřního prostoru umožňuje ve vybraných pokojích umístění dalších lůžek, přistýlek nebo dětské postýlky. LED televize na každé pokoji. Wi-Fi je k dispozici zdarma, bez datového limitu.

Fotogalerie

GDPR


Zásady ochrany osobních údajů

Ochranu osobních údajů našich klientů považujeme za naši prioritní povinnost. Osobní údaje zpracováváme v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen "GDPR").

Zpracovávané osobní údaje:

 • identifikační údaje klienta - jméno, příjmení, titul, datum narození, adresa trvalého pobytu, číslo průkazu totožnosti (občanský průkaz, cestovní pas)
 • kontaktní údaje klienta - těmito údaji se rozumí zejména klientem uvedená kontaktní adresa, číslo telefonu, faxu, emailovou adresu a jiné podobné informace
  Jedná se o údaje, které jsou poskytovány ze strany klienta zcela dobrovolně a jsou pro Hotel Berounka, (dále jen Hotel) nezbytné pro náležité uzavření smluvního vztahu s klientem k ubytování na hotelovém pokoji, případně k poskytnutí jiných nabízených služeb.

Zdroje získaných osobních údajů:

 • se souhlasem klienta při rezervaci či při příjezdu do hotelu
 • se souhlasem klienta přes internet (email, sociální sítě)
  Veškeré osobní údaje od klienta, jsou získané s jeho souhlasem a jsou řádně evidovány .

Použití osobních údajů

 • dle zákona, se předkládají cizinecké policii ke kontrole
 • dle zákona o výběru ubytovacího poplatku
 • pro informování klienta o nových službách či nabídkách Hotelu
 • pro svou vnitřní potřebu, především pro tvorbu analýz, sledování kvality služeb, spokojenosti klientů a optimalizaci poskytovaných služeb a produktů

Práva klienta

 • právo dostat informace o zpracování osobních údajů
 • právo na omezení zpracování osobních údajů
 • právo na opravu osobních údajů
 • právo na přenositelnost osobních údajů
 • právo na výmaz (právo být zapomenut)
 • právo vznést námitku
  Všechny osobní údaje klienta jsou s náležitou péči spravovány a chráněny. Zaměstnanci Hotelu, kteří s osobními údaji klienta přicházejí do styku v rámci plnění svých pracovních povinností jsou vázáni povinností mlčenlivosti.
  Pokud klient zjistí nebo se domnívá, že při zpracování došlo ze strany Hotelu k porušení jeho práv, může se domáhat nápravy s využitím všech prostředků, které k tomu platná právní úprava poskytuje.

Váš souhlas

Používáním našeho rezervačního systému souhlasíte se shromažďováním a používáním osobních údajů v uvedené míře a souhlasíte s výše uvedenými pravidly.